Úspešný víkend

Tento víkend sme netradične súťažne začali už v piatok v Turčianskych Tepliciach na
22. ročník súťaže mužov o pohár primátora mesta Turčianske Teplice
14. ročník súťaže žien o pohár prednostu MsÚ Turčianske Teplice
Ktoré bolo 11. kolo Turčianskej Hasičskej Ligy a zároveň Finálové kolo Župného pohára žilinského samosprávneho kraja
Nádherná BOMBEROS ARÉNA - areál hasičského športu a super organizácia súťaže ako je tu zvykom a aj keď sme bežali až úplne na samotnom konci štartovej listiny trať bola super. Po dlhej ceste sme si verili a chceli sme urobiť pekný čas čo sa nám aj celkom podarilo a časom 14,17 (ĽP 13,93) sme nakoniec túto super súťaž aj vyhrali a odniesli sme si aj putovný pohár a prémiu za prekonanie traťového rekordu. Takže o rok sa vidíme opäť.
Komplet výsledky:
http://martinzachar.rajce.idnes.cz/vysledky_TT_2017/

V sobotu sme sa vybrali do Pribety (okres Komárno) a rovno z troma súťažnými mužstvami (A-čko, B-čko a po dlhšom čase aj naši OLD WARRIORS).
OLD WARRIORS v kategórii klasika bežali z našou PS-8 a podaril sa im pekný výsledok tuším 25,99
A to je na PS-8 z B75, C52 pekný čas. Zloženie A-čka a B-čka bolo z vypožičaním si jedného člena a tak sme sa tešili na náš klasický súboj. A-čko bežalo ako prvé a mali to nádherne rozbehnuté, ale po prestreku svietil na časomiere čas 15,60 (ĽP 13,83). B-čkarom sa darilo lepšie a zostrekli tesne nad 13 a to 14,04 (13,73) čo im stačilo aj na obhájenie vlaňajšieho víťazstva a už 2krát za sebou si odniesli aj Putovný pohár DHZ Pribety.
Muži šport:
1.Imeľ „B“
2.iža
3.Pribeta
Časy a kompletné výsledky zatiaľ nevieme neskôr sa pokúsime dodať .

Budúci víkend sa zrejme pozrieme na 5.ročník súťaže o pohár starostu obce Vieska ktorý je zároveň aj 13.Kolo - Finále ZSHL ktorí usporadúva DHZ Orechová Potôň-Vieska takže sa je určite na čo tešiť. držte palce

Videá:

https://www.youtube.com/watch?v=mNH6CgXHquc

Komentáre