Úspešný-neúspešný súťažný deň za nami

Takže ďalší úspešný-neúspešný súťažný deň za nami.

Zúčastnili sme sa na pohárovej súťaži v susednom meste Hurbanove. Na Hasičskej súťaži o pohár primátorky mesta Hurbanovo ktorá bola spojená s oslavou 130. výročia založenia DHZ Hurbanovo.

Ráno to vyzeralo celkom sľubne keď nás čakal bezoblačný slnečný deň. No nie dlho po nástupe sa to zmenilo a celú súťaž iba pršalo a pršalo. Čím ďalej pokračovala súťaž tým bola viac premočená trať a hlavne okolo základne. Takže Hurbanovo opäť upršané no aj napriek tomu sa tu zišlo krásnych 37 tímov.
Na základňu nastúpil Imeľ A ešte na začiatku súťaže a v plnom nasadení napokon s konečným výsledkom 15,01 (PP 13,90) verte-neverte stačilo to na prvé miesto. Druhý za nami skončilo naše B-čko z Imeľa s časom 15,65s a tretí chalani z Novej Dediny.

Našim babám sa nedarilo a v športovej kategórii obsadili predposledné miesto no v klasike celkom slušné 3. miesto.
Naši Old Warriors omladení, pozliepaní v klasickej kategórii po chybe na B-čkach taktiež na nepopulárnom predposlednom mieste s časom 37,78.

Debut našich dorastencov absolútne nevyšiel, nedokončený pokus, škoda. S podobnou situáciou sa naši mladici ešte nestretli a nevedeli sa s ňou žiaľ vysporiadať. Na druhej strane to bola dobrá škola do budúcnosti že celý tím musí ťahať za jeden povraz. Po útoku som videl zopár rodičov medzi divákmi, ktorý aj napriek nezdaru zatlieskali svojim deťom. Všetkým nám to veríme ukážu o 2 týždne u nás na domácej súťaži ... že !
Toľko z tohto úspešno-neúspešného dňa 23.9.2017.

Fotky, videá a kompletné výsledky sa pokúsime čoskoro dodať.

Budúci víkend smer Dolné Janíky držte palce a ďakujeme za podporu

Komentáre