Navždy ostaneš v našich srdciach

Smutná správa pre náš dobrovoľný hasičský zbor, to ešte smutnejšia správa pre rodinu nášho mladého člena Alexa Németha. 

Náš mladý člen, ktorý len nedávno dovŕšil 18 roko, nás pri tragickej dopravnej nehode navždy opustil. V sobotu 25.02.2023 vo večerných hodinách náš veliteľ dostal telefonát od partnerky nášho člena Alexa aby sa ponáhľal na cestu medzi Nesvadmi a Kolárovom. Pri prícchod na miesto už bolo bohužiaľ neskoro a tak so slzami v očiach sme už len čakali na pomoc prítomných ľudí.

Alex patril medzi najaktívnejšieho a najsvedomitého člena - hasiča, ktorý behával na poste košiara. Makal a tvrdo pracoval na tom aby patril medzi špičku na svojom poste. 

Zúčastňoval san väčšine súťaží, pričom už skoro ráno vstával aby si ešte svoje domáce povinnosti vedel neodkladne dokončiť. Tento mladý člen nášho DHZ, obetoval väčšinu

svôjho času na fungovanie zbrojnice, vždy bol prítomný a aktívny. Náš zbor si ho obľúbil už od prvej chvíle keď sem prišiel. Na počesť nášho člena, 2. marca 2023 o 14-tej 

hodine v rímsko-katolíckom cintoríne v Imeli sme si uctili jeho pmiatku spolu s ďalšími dobrovoľnými hasičmi, ktorý taktiež boli jeho priatelia, tak povediac jeho druhá rodina. 

Viac ako desať hasičských áut na jeho pamiatku zahúlali sirénou. 

S touto správou náš smútok sa už nedá vyjadriť viac slovne.

Česť jeho pamiatke. Navždy ostaneš v našich srdciach

Roderich Imrich

Veliteľ DHZ Imeľ

Komentáre