Futsalový turnaj hasičov

Posledná februárová sobota patrila v imeľskej telocvični, miestnej základnej školy, hasičom. Nehasili však, ani sa nevenovali nijakému hasičskému športu ale si zmerali sily v halovom futbale. Turnaja sa zúčastnilo päť mužstiev: susedné Hurbanovo a Nesvady, družobná obec Dolné Janíky a domáci hasiči si postavili dve družstvá. Po nástupe sa vysvetlili a ujasnili pravidlá. Na dodržiavanie pravidiel dohliadal profesionálni rozhodca, mladík z Imeľa. Hralo sa systémom každý s každým. Počas turnaja panovala pohodová atmosféra. Celý turnaj sa niesol v duchu fair-play. Výkony jednotlivých tímov boli vyrovnané preto sa zrodila nasledovná výsledková listina:

1. DHZ Nesvady

2. DHZ Imeľ „A“

3. DHZ Imeľ „B“

4. DHZm Hurbanovo

5. DHZ Dolné Janíky

Pamiatku z turnaja, pohár a diplom si odniesol každý hasičský zbor. Po skončení turnaja sa hasiči presunuli do zbrojnice, kde ich čakalo občerstvenie vo forme gulášu. Gratulujem každému zúčastnenému k dosiahnutým výsledkom. Marek Petrík Veliteľ DHZ Imeľ

Fotky z hasičského futsalového turnaja nájdete: http://dhzimel.rajce.idnes.cz/1.futsalovy_hasicsky_turnaj_-_Imel_-_27.02.2015​