Chalani si pripísali ďaľších 10 bodov do ligovej tabuľky

V dopoludňajších hodinách sme vyrazili na ďalšiu ligovú súťaž. Tentokrát sme absolvovali cestu do Štefultova, kde sa konalo 7. kolo THHL. Po skoro dvojhodinovej ceste sme medzi horami a úzkymi cestami našli ihrisko "Suchý Tajch" na ktorom už domáce družstvo pracovalo na posledných prípravách pre zahájenie ligového kola.

Ako prvé družstvo sa tentokrát nepredstavilo domáce družstvo ako to býva zvykom ale siedme ligové kolo tohoto ročníka otvorili baby z Trnavá Holnej Jarej, ktoré predviedli útok pod 17 s. Po prvom útoku si všetky družstvá všimli, že organizátori opäť, tak ako aj minulý víkend, pripravili terče pre dosiahnutie najlepších zostrekov v lige. Každé ligové družstvo si brúsilo zuby na najlepší zostrek, no prišli aj zaváhania. Po chalanoch z Krupiny zaváhal aj lider THHL Poľný Kesov a tým dali možnosť ostatným družstvám aspoň na tomto jednom kole ich konečne poraziť. Družstvo z Malého Lapáša nás kvôli zle spojenej polospojke na pravej strane rozdeľovača prekvapilo menším vodotryskom. Škoda toho útoku, pretože na pravej strane svietil výsledný čas 13,36 s. Naši chalani na tejto súťaži štartovali z 9. štartovnej pozície a po menšom zaváhaní na saní skončili na konečnom 7. mieste s výsledným časom 15,79 s. Po nešťastnom začiatku sa pomaly preberajú chalani z Turčianskych Teplíc, ktorí na posledných troch súťažiach získali dokopy 57 bodov a pomaly dobiehajú aj lídra z Poľného Kesova. Naši chalani sú priebežne na 6. mieste.

V ženskej kategorii sa nekonalo žiadne prekvapenie. Ženy z Turčianskych Teplíc prekonali svoj osobný rekord  s časom 15,93 s. Ako druhé skončili ženy z Trnavá Holnej Jarej a na treťom mieste skončili ženy z Malého Lapáša.

Výsledky:

Video:

Fotky:

 

Komentáre