4. kolo THHL: Prestrekli sme si 3. miesto

Dňa 21. 6. sme sa vybrali na súťaž do Malého Lapáša s predsavzatím pokoriť náš doterajší rekord 15,43 sekúnd. Počasie bolo pekné, slnečné, pofukoval mierny vánok. Trať bola perfektne pripravená, tak ako sa to od organizátora aj dalo očakávať. 

Po nástupe sa predviedli domáci muži s viac ako 2 sekundovým prestrekom, čas 16,00s. Ako druhý sa na štart postavil DHZ Lackov, ktorý strekol jedinú štrnástku na súťaži. Po nich sme mohli vidieť slečny z Malého a aj z Veľkého Lapáša a tiež víťazky kola, ženy z Turčianskych Teplíc. Neligové mužské družstvá Dyčky a Zelenča odbehli svoje pokusy s chybami.

Naše družstvo štartovalo z 10. priečky. Výborne rozbehnutý útok nasvedčoval tomu, že  sa nám naše predsavzatie splní. Bohužiaľ s vyše 2 sekundovým prestrekom na pravom prúde sme časomieru zastavili až na hodnote 17,25s. Týmto časom sme získali 10. miesto a 7 ligových bodov.

Momentálne sa nachádzame na 5. mieste, pred nami je ešte šesť ligových kôl. Ako sa hovorí do cieľa je ešte ďaleko. Je predčasné hovoriť o umiestneniach, ale keď chceme skončiť v lepšej polovici tabuľky, musíme ešte vychytať naše nedostatky.

Vyhodnotenie súťaže sme síce nepočkali, nakoľko sme sa ponáhľali domov na obecné dni, no ako som večer pozeral na tabuľku s konečnými výsledkami, nedarilo sa ani iným tímom, ktorí to vedia odbehnúť aj výrazne lepšie.

VÝSLEDKY ZO SÚŤAŽE:

http://thhl.sk/vysledky/2014/pdf/lapas2014.pdf

VIDEO ZO SÚŤAŽE:

kamera č.1

kamera č. 2

FOTKY ZO SÚŤAŽE:

http://thhl.sk/fotogaleria/2014/lapas/lapas_2014.html

http://henrieta-ml.rajce.idnes.cz/Maly_Lapas_21.6.2014/

http://brnka5.rajce.idnes.cz/Maly_Lapas_21.6.2014/

Komentáre